Fundusze Europejskie - Program Regionalny

O firmie

Projektujemy i produkujemy meble, zabudowy oraz świadczymy usługi stolarskie.
Wyposażamy obiekty w krzesła i fotele, meble systemowe, meble metalowe...
Wytwarzamy systemy teczek zawieszanych do przechowywania dokumentów.


O firmie

Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/spiral/domains/spiral.com.pl/public_html/includes/file.phar.inc).

Spiral Sp. z o. o. jest firmą obecną na polskim rynku od 1993 roku, od tego czasu staramy się być dla Państwa

odpowiedzialnym i godnym zaufania partnerem. Ważne są dla nas potrzeby naszych klientów i dlatego wychodzimy

Państwu naprzeciw realizując indywidualne zamówienia.

 

Działamy na kilku segmentach rynku, zajmując się:

  • Produkcją mebli biurowych, hotelowych, zabudów oraz innych mebli nietypowych dla odbiorców instytucjonalnych oraz mebli kuchennych dla klientów indywidualnych. Ofertę kierujemy do biur, hoteli, banków, szpitali oraz firm pośredniczących w sprzedaży mebli, architektów i klientów indywidualnych. Zajmujemy się także kompleksowym wyposażaniem i adaptacją pomieszczeń - od przygotowania projektu, przez wykonywanie wizualizacji, aż do realizacji. W ramach naszej działalności współpracujemy z wiodącymi producentami krzeseł biurowych (np. grupą Nowy Styl, PROFIM) oraz mebli metalowych.
  • Produkcją registratury biurowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo teczki i skoroszyty zawieszane, teczki kredytowe, teczki i skoroszyty na akta osobowe. Na życzenie klienta wykonujemy produkty specjalistyczne (bankowe teczki kredytowe, teczki przeznaczone do przechowywania umów leasingu, skoroszyty do działów likwidacji szkód, teczki z grubego kartonu tzw. marmurkowego itp.).
  • Wykonujemy usługi stolarskie w ramach sieci STREFA PŁYT grupy KRONOSPAN, największego na świecie producenta płyt drewnopochodnych. W ofercie prócz usług stolarskich (cięcie płyt, okleinowanie, usługi CNC) znajduje się pełna gama akcesoriów do produkcji mebli pochodząca od dostawców globalnych jak np. Hettich, Rehau czy krajowych jak np. Gamet, REJS.

Liczymy na Państwa zainteresowanie naszą ofertą i wzajemną współpracę.

Misja

Spiral Sp. z o.o. jako firma kierująca swoje usługi głównie w sektorze B2B, za cel stawia sobie usprawnienie pracy biurowej, poprawienie komfortu i wydajności pracy oraz jak sprostanie oczekiwaniom naszych klientów. Zespół stworzony z profesjonalistów, wieloletnia obecność na rynku, stabilność i zaufanie naszych kontrahentów, to cechy które pozwalają nam zaoferować Państwu usługi i produkty najwyższej jakości.

Historia

· 1993 rozpoczęcie działalności w Swarzędzu jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z partnerem niemieckim. Firma zajmowała się od początku działalności produkcją teczek i skoroszytów zawieszanych oraz sprzedażą mebli pochodzących z zakładów grupy Scharf AG.

· 1998 przeprowadzka do nowej nowoczesnej siedziby firmy w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej o powierzchni ok. 2000 m2,

· 2003 przekształcenie Spiral sp. z o.o. w firmę rodzinną i wycofanie udziałów przez wspólnika niemieckiego

· 2008 uruchomiono Działu Produkcji Mebli co wiązało się z przebudową zakładu produkcyjnego i zakupem nowoczesnych maszyn do produkcji mebli

· 2010 uruchomienie autoryzowanego punktu „STREFA PŁYT”

· 2011 rozbudowa powierzchni magazynowej

· 2013 zakup nowych maszyn do produkcji mebli

· 2014 poszerzenie oferty mebli biurowych o markę BNOS (grupa Nowy Styl)

· 2015 wdrożenie nowego sterowania produkcją opartego na oprogramowaniu IMOS

· 2015 wdrożenie interaktywnego katalogu mebli biurowych PRACTO wraz z konfiguratorem on-line

· 2016 wprowadzenie do produkcji mebli technologii obrzeży laserowych przy zastosowaniu technologii NIR (Near Infrared Radiation)